اینتل با پردازنده هوش مصنوعی

شارژدهی دستگاه های الکترونیکی از اهمیت بالایی برخوردار است، اما همیشه افزایش ظرفیت باتری محصولاتی مانند لپ تاپ ها راهکاری مناسبی نیست چرا که کاربران لوازم باریک و سبک می خواهند. حالا اینتل با هوش مصنوعی و پردازنده کمکی به نام «Clover Falls» می خواهد شارژدهی لپ تاپ ها را افزایش دهد.

خرید اینترنتی تجهیزات شبکه بله یا خیر؟

خرید اینترنتی تجهیزات شبکه بله یا خیر؟

در سال های اخیر، به دلیل رشد روزافزون فناوری اطلاعات، وابستگی کسب و کارها به شبکه های کامپیوتری به شدت افزایش یافته است.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مسترشبکه، در واقع، امروزه ارتباط کاربرها و سیستم ها در سازمان فقط از طریق شبکه صورت می گیرد. آنچه ساختار اصلی شبکه را تشکیل می دهد، بخش سخت افزاری و نرم افزاری آن است. با افزایش نیاز ارتباطی بین سیستم ها در مراکز و سازمان ها ازطریق دنیای شبکه، نیاز به خرید تجهیزات شبکه روزبه روز در حال افزایش است.

کاهش آسیب‌پذیری‌های اینترنتی شبکه‌های کامپیوتری

گزارش‌های منتشرشده از آلودگی‌های اینترنتی، حاکی از کاهش آسیب‌پذیری شبکه‌های کامپیوتری و ضعف در روش‌های امنیتی سیستم در مقایسه با ماه گذشته است.
بات‌نت (Botnet) شبکه‌ای از چندین کامپیوتر است که مخفیانه و بدون اطلاع صاحبانشان، توسط یک بات مستر (Bot Master) برای انجام فعالیت‌های مخرب و اغلب حملات DDoS یا ارسال ایمیل‌های هرزنامه تحت کنترل گرفته شده است.